Actieve shortbreak Zuid-Groenland
- • Inclusief boottocht naar het qooroq ijsfjord
- • Ijsbergen en gletsjers
- • Verblijf in kleurrijk dorp
Liever je plannen telefonisch doornemen? Dat kan. Bel ons op 026 3529 390 of vul het formuliertje hiernaast in en we bellen je tijdens kantooruren zo snel mogelijk terug. Beloofd.
Deze korte maar complete rondreis Groenland brengt je naar het zuiden. Je verblijft twee nachten in Igaliku en één nacht in Narsarsuaq. Je hebt veel tijd om wandelingen te maken en optionele excursies te ondernemen. Vluchten, verblijf in hotels, het vervoer van bagage, een boottocht en alle transfers per boot zijn inbegrepen.
Tijdens deze korte en indrukwekkende vakantie in Groenland bezoek je het groene zuiden, waar Viking Erik de Rode ooit een nederzetting stichtte. Het gebied heeft een prachtig groen berglandschap, enorme gletsjers en een spectaculair ijsfjord met prachtige en blauwe ijsbergen. Vanuit Igaliku kan je een dagwandeling maken naar de plateau met prachtig uitzicht op het ijsfjord van Qooroq. Een boottocht naar dit ijsfjord staat ook op het programma. Je sluit de Groenland reis af met een transfer naar de luchthaven van Narsarsuaq en aansluitend de internationale vlucht naar Rekjavík.
Kim Haarbrink
Reisexpert
Ben je helemaal óm en wil je meteen deze reis boeken? Gebruik dan onderstaande opties om jouw variant te selecteren en klik op 'Boek'. Je kunt ook nog extra wensen doorgeven. Ben je toch op zoek naar 100% maatwerk (bijvoorbeeld op basis van deze reis)? Vraag dan een maatwerk offerte aan en we nemen vliegensvlug contact met je op.
Maatwerk offerte 026 3529 390Gegarandeerde vertrekdatum.
Onze reisexperts kennen íedere uithoek van hun bestemming. Nou ja, bijna dan. Neem contact met ons op en we helpen je graag.
Ik wil bellen Mail onsEen ogenblik geduld alstublieft. De prijzen worden geladen.
Vertrekdata: (vanaf Reykjavík) elke zaterdag vanaf juni t/m augustus
Belangrijk: vroeg boeken is aan te raden in verband met beschikbaarheid op de vlucht.
Inbegrepen:
• retourvlucht Reykjavík- Narsarsuaq
• luchthavenbelasting
• (boot) transfers
• 1 nachten in Hotel Narsarsuaq in een 2-pers.kamer met eigen douche en toilet op basis van logies en ontbijt
• 2 nachten in Igaliku Country Hotel in een 2-pers.kamer met eigen douche en toilet op basis van logies en ontbijt
• boottocht Qooroq
• CO2 compensatie reis inclusief vlucht
Niet inbegrepen:
• vlucht Amsterdam-Keflavik v.v.
• extra overnachtingen op IJsland
• overige maaltijden
• drankjes
• evt. overige entreegelden en optionele excursies
• reserveringskosten
• reis- en annuleringsverzekering
Bel ons of bezoek deze pagina op tablet (houd hem dan horizontaal) of desktop computer om de boeking af te ronden.
026 3529 390Dat kan. Laat ons je wensen weten en we gaan voor je aan de slag.
MailenWe raden je aan een andere browser te downloaden:
Géén aanbetaling voor reizen naar Finland, Noorwegen, IJsland en Alaska en tot 31 dagen voor vertrek altijd gratis annuleren. Boek vóór 1 maart 2021.
Reizen bekijken Lees meer