Shortbreak Faeröer
- • Drie verschillende eilanden
- • De hoofdstad Tórshavn
- • Met huurauto
- • Comfortabele hotels
Liever je plannen telefonisch doornemen? Dat kan. Bel ons op 026 3529 390 of vul het formuliertje hiernaast in en we bellen je tijdens kantooruren zo snel mogelijk terug. Beloofd.
Je vliegt naar de Faeröer eilanden en verblijft op drie verschillende eilanden. Dit is meer dan een kennismaking, want je wordt ondergedompeld in de natuur en cultuur van deze archipel. De afstanden die je aflegt met jouw huurauto zijn kort, dus je hebt veel tijd om te wandelen, fotograferen en van de mooie uitzichten te genieten. Het verblijf is in kleine dorpen en in Tórshavn, de hoofdstad van de Faeröer eilanden. In deze wat grotere plaats kun je lekker uit eten en een museum bezoeken. De gekleurde huizen liggen rond de havens en tegen de heuvels. Typisch Faeröer.
De volgorde waarin je de eilanden bezoekt kan per reis anders zijn, maar uiteindelijk ontdek je ze alle drie. Je verblijft een nacht op Vágar, het eiland waar ook de luchthaven ligt, en je kunt al direct een wandeling maken naar het pittoreske dorp Gásadalur en je eerste waterval. Via Streymoy rijd je naar Eysturoy. De afstanden zijn kort, dus je kunt tijd inplannen voor de Vestmanna kliffen en je hebt keuze uit verschillende wandelingen. Op Eysturoy kun je wandelen bij Gjógv en maak zeker een stop bij het kerkje van Funningur, dat heel fotogeniek is, door het grasdak en de ligging aan zee. De laatste twee nachten verblijf je in de hoofdstad Tórshavn, een van de kleinste, maar gezelligste hoofdsteden ter wereld.
We raden je aan een andere browser te downloaden:
Al onze reizen naar de Faeröer eilanden zijn vanaf nu te boeken via Nordic.
Bekijk nu de reizen Sluiten