Wilt u ons persoonlijk spreken? Vul dan hier de bestemming waar u meer over wilt weten en uw telefoonnummer in en wij bellen u direct* terug.
U heeft geen bestemming geselecteerd
U heeft geen geldig telefoonnummer ingevoerd
*De mogelijkheid om u direct terug te bellen is alleen beschikbaar op maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur.
Een ogenblik geduld alstublieft
Uw gegevens worden verzonden
Bedankt
U wordt zo spoedig mogelijk teruggebeld
Er is een fout opgetreden
Probeert u het later nog eens. Onze excuses voor het ongemak.
 
Groenland
Laveren tussen de ijsbergen

Langs de westkust van Groenland

Laveren tussen de ijsbergen

Vervoer
De reis start in Kopenhagen. U vliegt met Air Greenland naar Kangerlussuaq. Twee dagen later vliegt u door naar Ilulissat. Aan het einde van de reis vliegt u terug vanaf Narsarsuaq naar Kopenhagen. Askja Reizen kan voor u aansluitende vluchten naar en van Kopenhagen verzorgen, alsmede gewenste overnachtingen in Kopenhagen. In de meeste gevallen heeft u zowel op de heen- als op de terugweg een overnachting in Kopenhagen nodig.
Van Ilulissat vaart u naar Narsaq en verblijft u drie dagen en nachten aan boord van de Sarfaq Ittuk. U wordt ondergebracht in een 2-persoonsbuitenhut met douche en toilet.

Accommodatie
U overnacht twee nachten in Kangerlussuaq in Hotel Kangerlussuaq, waar u een kamer met eigen douche en toilet heeft. In Ilulissat verblijft u twee nachten in Hotel Arctic, ook in een kamer met eigen douche en toilet. In Zuid-Groenland wordt u ondergebracht in Hotel Narsaq, wederom een kamer met eigen douche en toilet. Alle overnachtingen zijn op basis van logies en ontbijt en in Hotel Arctic in Ilulissat is bovendien een welkomstdiner inbegrepen op de eerste dag en een afscheidsdiner op de laatste dag.
In alle drie de plaatsen is een lokale gids aanwezig die u ontmoet op een informatiebijeenkomst. U krijgt informatie over de omgeving en u kunt eventueel excursies boeken.

Voorbereiding op de reis
Reizen en wandelen op Groenland is een geweldige belevenis en al helemaal met de juiste uitrusting. Zorgt u in ieder geval voor stevig en goed ingelopen bergwandelschoenen (goed profiel) om blaren etc. te voorkomen. Een goed wind - en waterdichte regenjas en regenbroek en warme maar goed ventilerende kleding zijn zeker geen overbodige luxe.  Meer informatie hierover kunt u terugvinden in de paklijst.





Duur:
10 dagen
Soort:
Individuele reis
BIJZONDERHEDEN
  • West- en Zuid-Groenland in één reis
  • unieke bootreis
  • verblijf in comfortabele hotels
vanaf
4125
Dagprogramma
  • 1
    vlucht Kopenhagen – Kangerlussuaq; informatiebijeenkomst; vrije middag
  • 2
    dag in Kangerlussuaq, optionele excursies zoals naar de muskusossen en de ijskap
  • 3
    vlucht naar Ilulissat; transfer naar het hotel; welkomstdiner
  • 4-5
    optionele excursies in Ilulissat
  • 6
    aan boord MV Sarfaq Ittuk
  • 7-8
    varen langs de westkust; stop bij Sisimiut en Maniitsoq, boot naar Nuuk en verder zuidwaarts
  • 9
    Sarfaq Ittuk, aankomst in Qaqortoq
  • 10
    Qaqortoq boot naar Narsarsuaq en vlucht naar Kopenhagen
elke reis kan aan uw wensen worden aangepast lees meer

Er is een fout opgetreden

Uw aanmelding kan niet verwerkt worden.
Controleer of u een correct e-mail adres hebt opgegeven en probeer het nogmaals.


Bedankt

Bedankt voor uw aanmelding. Vanaf heden ontvangt u de Askja-nieuwsbrief.


Reis niet gevonden.

Deze reis is momenteel helaas niet beschikbaar.

Op deze pagina ziet u ons complete aanbod voor .
Vindt u geen passend alternatief? Neem dan gerust contact met ons op.

Met vriendelijke groet,

De medewerkers van Askja Reizen.